Volkswagen  ID.3  1ST  –  bestill  no

Volkswagen ID.3 1ST - bestill no

Du kan framleis sikre deg ein ID.3 1ST og vere garantert levering i løpet av 2020. Førehandsbestiller du den før 11. august, får du ei rekke gunstige fordelar:

• Lanseringsrente 1,99%*
• Deltaking i 1ST Mover Club
• Service- og vedlikehaldsavtale i 3 år / 45.000 km
• Komplette vinterhjul med 18’ Loen Volkswagen originale aluminiumsfelgar til kr 9.900,-*
• Rekkevidde ID.3 1ST: inntil 420 km

Med ID.3 kan du nyte bilturar på inntil 420 kilometer på rein elektrisitet. Startprisen er  358.380,- levert frå ein Berge & Co-forhandlar.

Vi går ei veldig spennande tid i møte, og vil du vere med på den elektriske reisa til Volkswagen, som startar med ID.3, så ta kontakt med ein av våre seljarar.

Stryn: Jan Azar Karadas, jan.azar.karadas@moller.no, tlf. 99 20 50 33
Stryn: Petter Skåre, petter.skare@moller.no, tlf. 99 20 50 30
Ørsta: Kjell Snipsøyr, kjell.snipsoyr@moller.no, tlf. 90 89 58 81
Ørsta: Frode Ryste, frode.ryste@moller.no, tlf. 90 60 17 77
Sogndal: Kjetil Nesse, kjetil.nesse@moller.no, tlf. 99 20 50 08
Sogndal: Kristen Uglum, kristen.uglum@moller.no, tlf. 99 20 50 02
Sogndal: Hans Roald Holen, hans.roald.holen@moller.no, tlf. 99 20 50 44
Førde: Jim Fossen, jim.fossen@moller.no, tlf. 99 20 50 48
Førde: Anne Berit Voll Aaasen, anne.berit.voll.aasen@moller.no, tlf. 99 20 50 46
Førde: Svein Åge Fjellkårstad, svein.age.fjellkarstad@moller.no, tlf. 99 20 50 45

*) Pris er inklusive frakt- og omkostningar, levert hos Berge & Co-forhandlar. Eff. rente 4,06 % ved lånebehov kr 150.000 o/5år, etableringsgebyr kr 2.724,-. Totalt kr 165.674,-. Føreset 35% eigenkapital og finansiering i Volkswagen Financial Services. Renta er flytande og subsidiert de tre første åra, for deretter å bli justert til normal produktrente.

Her finn du meir interessant lesestoff om den nye Volkswagen ID.3